USS Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi sajt...USS Serbia

2 posters

Ići dole

Novi sajt...USS Serbia Empty Novi sajt...USS Serbia

Počalji  michael603 Sre Dec 23, 2009 7:17 pm

Moja greska sorry... umjesto Quote ja isao na Edit...:

Ali mislim da je ovako pisalo:

Kod:
http://ussserbia.suredir.com/

Svidja mi se sajt... i zeleo bi da pomognem u izradi...



Stvarno mi je zao, znam da je jos nesto pisalo a ti slobodno ako hoces nadopuni i obrisi ove moje gluposti sto sam lupao Smile


Poslednji izmenio Administrator dana Sre Dec 23, 2009 11:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Greskom izmijenjeno!!!)
michael603
michael603
Moderator
Moderator

Muški Broj poruka : 26
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Smederevo
Datum upisa : 22.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi sajt...USS Serbia Empty Re: Novi sajt...USS Serbia

Počalji  Administrator Sre Dec 23, 2009 11:17 pm

Drago mi je da ti se svidja, ja sam ga odradio u obicnom FrontPage-u ali mislim ako zelis da pomognes mozes odraditi i u tom svom programu samo kad budes sacuvao da bude .html ekstenzija ono za sada je samo pocetak na kompijuteru imam tonu podataka o ST sa raznis sajtova sto domacih sto stranih koje planiram ubaciti... cak imam i neki stari sablon sto sam odradio sa ukombinovanim podatcima ali s vremenom sam uvidjeo da ima mana tako da sam napravio ovaj novi sto si video ... a ti slobodno ako hoces i ako imas ideja i informacija mozes kacati na neki server i ovdje postovati linkove a ja cu skidati i ugradjivati u sajt...
Administrator
Administrator
Administrator
Administrator

Muški Broj poruka : 262
Godina : 35
Lokacija : Earth
Datum upisa : 04.08.2008

https://ussserbia.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novi sajt...USS Serbia Empty Re: Novi sajt...USS Serbia

Počalji  michael603 Sre Dec 23, 2009 11:29 pm

michael603 ::Moja greska sorry... umjesto Quote ja isao na Edit...:

Ali mislim da je ovako pisalo:

Kod:
http://ussserbia.suredir.com/

Svidja mi se sajt... i zeleo bi da pomognem u izradi...



Stvarno mi je zao, znam da je jos nesto pisalo a ti slobodno ako hoces nadopuni i obrisi ove moje gluposti sto sam lupao Smile

Ma o.k. u sutini to je to ... kako cudno sam sebe citiram... heheh...


Drago mi je da ti se svidja, ja sam ga odradio u obicnom FrontPage-u ali mislim ako zelis da pomognes mozes odraditi i u tom svom programu samo kad budes sacuvao da bude .html ekstenzija ono za sada je samo pocetak na kompijuteru imam tonu podataka o ST sa raznis sajtova sto domacih sto stranih koje planiram ubaciti... cak imam i neki stari sablon sto sam odradio sa ukombinovanim podatcima ali s vremenom sam uvidjeo da ima mana tako da sam napravio ovaj novi sto si video ... a ti slobodno ako hoces i ako imas ideja i informacija mozes kacati na neki server i ovdje postovati linkove a ja cu skidati i ugradjivati u sajt...

Ma o.k. ja cu probati ovih mesec dana da dodam jos par strana i okaci cu na rapidshare pa cu ovde da postavim linkove da bi ti video kako izgleda...

Ako imas dosta tog materijala sto se tice ST mozda bi tu mogao da postavis negde mislim da uploadujes pa ja da skinem posto bi mi mnogo pomoglo u izrradi stranica...POzz.
michael603
michael603
Moderator
Moderator

Muški Broj poruka : 26
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Smederevo
Datum upisa : 22.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi sajt...USS Serbia Empty Re: Novi sajt...USS Serbia

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu