USS Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enterprise komentari epizoda - 1. sezona

3 posters

Ići dole

Enterprise komentari epizoda - 1. sezona Empty Enterprise komentari epizoda - 1. sezona

Počalji  Stanislav Pon Avg 04, 2008 1:29 pm

Topic posvecen komentarima epizoda 1. sezone Enterprise-a i sezone uopste. Slobodno komentarisite neovisno o tome gledate li na DVD-ima ili TV-u.
Stanislav
Stanislav
Moderator
Moderator

Muški Broj poruka : 27
Godina : 28
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.08.2008

http://www.muzikamp3.tk/

Nazad na vrh Ići dole

Enterprise komentari epizoda - 1. sezona Empty Re: Enterprise komentari epizoda - 1. sezona

Počalji  michael603 Uto Sep 22, 2009 3:20 am

Bas mi je bilo zao kad su ukinuli serijal...mislim da je dosta obecavao...Jeste li znali da se televizijska kuca koja je prenosila Enterprise bila ukinuta nedelju dana nakon poslednje epizode Enterprise...
michael603
michael603
Moderator
Moderator

Muški Broj poruka : 26
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Smederevo
Datum upisa : 22.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Enterprise komentari epizoda - 1. sezona Empty Re: Enterprise komentari epizoda - 1. sezona

Počalji  James_T_Kirkovic Pet Apr 02, 2010 2:41 pm

Stvarno steta. U 6 sezoni da su je snimili, saznali bi da je cale na T'Pol u stvari Romulanac, pa je zato u stvari malo 'emocionalno labilna'. Da je onaj lik sto pomaze Sulibanim i z buducnosti u stvari Romulanac. Napravili bi neku parlelu sa TOS, ne secam se sta u stvari....

James_T_Kirkovic
Warrant Officer
Warrant Officer

Muški Broj poruka : 4
Godina : 36
Lokacija : Sol System
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Enterprise komentari epizoda - 1. sezona Empty Re: Enterprise komentari epizoda - 1. sezona

Počalji  michael603 Pet Apr 02, 2010 3:56 pm

Stvarno steta. U 6 sezoni da su je snimili, saznali bi da je cale na T'Pol u stvari Romulanac, pa je zato u stvari malo 'emocionalno labilna'. Da je onaj lik sto pomaze Sulibanim i z buducnosti u stvari Romulanac. Napravili bi neku parlelu sa TOS, ne secam se sta u stvari....

Za ovog lika što pomaže Sulibanima sam i predpostavio ali ovo za T'Pol nisam znao ... gde si pročitao to u nekom romanu?
michael603
michael603
Moderator
Moderator

Muški Broj poruka : 26
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Smederevo
Datum upisa : 22.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Enterprise komentari epizoda - 1. sezona Empty Re: Enterprise komentari epizoda - 1. sezona

Počalji  James_T_Kirkovic Sub Apr 03, 2010 2:32 pm

Prvo, zeznuo sam se. U 5-oj sezoni kad bi bila. A ovo sam nasao negde dok sam istrazivao zasto su prekinuli seriju. Mislim na wikipediji. Ima nekoliko gotovih ideja za epizode i neke u izradi. Cilj im je bio da opune neke rupe i da se nadozevu na TOS. Valjda joj je onaj cale sto se odjednom pojavio na Vulkanu kad su zbacili onog njihovog glavnog sto je hteo rat sa Andorijancima. S njim se sastao u pecini. Secas. Mislim da je na wikipediji. Davno sam gledao.

James_T_Kirkovic
Warrant Officer
Warrant Officer

Muški Broj poruka : 4
Godina : 36
Lokacija : Sol System
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Enterprise komentari epizoda - 1. sezona Empty Re: Enterprise komentari epizoda - 1. sezona

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu